Drzwi przesuwne HST | Okna PCV - producent - Swarzędzka Wytwórnia Okien Martom
martom@martom.biz

Drzwi przesuwne HSTHST


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Sprawność działania i stabilność konstrukcji

Drzwi HST to rozwiązanie nowoczesne i bezpieczne, stwo­rzone z myślą o likwidacji wszechobecnych barier architek­tonicznych dzięki zastosowaniu „niskiego progu”. Przekrę­cenie dużej klamki w dół, z pozycji zamknięcia, powoduje uniesienie skrzydła o kilka milimetrów, zwolnienie docisku uszczelek i możliwość swobodnego przesuwania skrzydeł. Specjalistyczne okucia gwarantują, że skrzydła swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwają się względem siebie lub względem nieotwieranych części konstrukcji.

Nowością w tym segmencie jest modułowy charakter kon­strukcji, co umożliwia trzy dowolne konfiguracje produktu, w zależności od oczekiwanych parametrów cieplnych. Zmiany w konstrukcji kształtowników pozwoliły na zde­cydowaną poprawę przenikalności termicznej zestawień profili, co w zależności od wybranej opcji pozwala na uzy­skanie średniej ważonej wartości współczynnika prze­nikania ciepła Uf = od 1,5 W/m2K w wersji Basic, poprzez Uf = 1,3 W/m2K w wersji Standard do Uf = 1,1 W/m2K w wersji Premium. Mimo swoich ogromnych rozmiarów drzwi HST pozostają więc skuteczną barierą przed ucieczką ciepła.

Harmonia przestrzeni i swoboda tworzenia

Z myślą o nieograniczonej swobodzie tworzenia przestrzeni proponujemy Państwu jedyne w swoim rodzaju drzwi balkono­we systemu HST, w których każde otwierane skrzydło może mieć wymiar od 800 mm do 3000 mm szerokości i wysokość do 2500 mm w białym kolorze.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by Państwa wymarzony dom był przepełniony światłem, bliski otaczającej Was naturze, a jedno­cześnie komfortowy, ciepły i bezpieczny.

Trwałość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Drzwi typu HST mogą występować w co najmniej w kilku róż­nych wersjach i układach skrzydeł oraz części nieotwieranych. Różnorodność konstrukcji jest jedną z niezaprzeczalnych zalet tego rozwiązania. Tylko potrzeby funkcjonalne i wyobraźnia inwestora będą decydowały, czy w naszych drzwiach balko­nowych otwierać będziemy niezależnie od siebie jedno, dwa czy aż cztery skrzydła. Jeśli do tego dodamy nieograniczoną wręcz ilość światła dziennego docierającą do pomieszczeń przez olbrzymie przeszklone powierzchnie skrzydeł i likwidację ewentualnych barier komunikacyjnych poprzez niskoprogową konstrukcję drzwi, to czegóż można oczekiwać więcej od drzwi balkonowych.

Zapytaj naszego doradcę o szczegóły.